ERTEKA

Uždaroji akcinė bendrovė ERTEKA įkurta 1997 metų kovą grupės stiklo profesionalų. Jų patirtis stiklo įrengimų bei įrankių srityse leido įkurti energingą bei lanksčią įmonę per labai trumpą laiką.

 Angaras  Erteka angaro vidus  Erteka

Šiandien Erteka yra viena veikliausių įmonių naudotų stiklo įrengimų srityje visame pasaulyje ir turi 7860 kv. m. gamybinių patalpų netoli Panevėžio.

Produktai

Mes perkame ir parduodame naudotas stiklo mašinas. ERTEKA turi dideles naudotų įrengimų atsargas (nuolat virš 100 įrengimų) ir geba pasiūlyti klientams skirtingus poreikius tenkinančių įrengimų – nuo pavienių stiklo šlifavimo, plovimo, raižymo, gręžimo staklių iki pilnų linijų.

Paslaugos

ERTEKA savo technikų dėka klientams siūlo skirtingo stovio naudotus įrengimus (toks koks yra, suremontuotas/gerai dirbantis ar po kapitalinio remonto), taip pat techninio aptarnavimo, išmontavimo, remonto, paleidimo ir apmokymo, įrengimų perstatymo ar kitas techninio palaikymo po ar prieš pardavimą paslaugas.

Kokybė

ERTEKA nuolat ieško galimybių gerinti kainos ir kokybės santykį.

Įrankiai ir medžiagos

ERTEKA yra didžiausias regione raižymo, poliravimo, deimantinių šlifavimo diskų, grąžtų, poliravimo CeO2, abrazyvinių juostų ir kt. stiklo apdorojimo įrankių bei medžiagų tiekėjas.

Tarptautiniai ryšiai

Dėl puikios įmonės geografinės padėties ir gero Rytų Europos rinkų išmanymo ERTEKA tapo tikru "verslo tiltu" tarp Rytų ir Vakarų, šiuo metu turinčiu daugiau nei 600 klientų 70 pasaulio šalyse (2016 rugpjūčio duomenys).
Kompetencija, lankstumas, kokybė ir atsakomybė atnešė ERTEKAI tarptautinę sėkmę.